Kjo faqe përdor cookies vetëm për statistika. Më shumë info  
QENDRA E DOBËSIMIT EQUILYBRA

EquiLybra është qendra më moderne e dobësimit në kryeqytet dhe ndodhet në një zonë qendrore të qytetit. Qendra fillon aktivitetin në Mars të vitit 2014 dhe drejtohet nga nutricioniste/erboriste Arlinda Garuci.

Qendra EQUILYBRA përdor një kit aparaturash italiane të gjeneratës së fundit, të specializuara në dobësim dhe tonifikim të trupit.

Me sloganin "Mirë se vini në të ardhmen", ky set aparaturash po konsiderohet një mrekulli nga klientët dhe ka arritur që brenda një kohe të shkurtër të jetë numër 1 në sektorin e aparaturave që përdorin teknologjinë e avancuar për dobësim dhe tonifikim.


Por le të shikojmë në detaj karakteristikat e aparaturave:


Your browser doesn't support HTML5 video.


Blvd. Bajram Curri, Nd 124 (Prapa Kinema Agimit)
TIRANË
Cel: 069 2029892
E-mail: arlindagaruci@gmail.com